Kubín Jan Michael

Kardivar portrCt

 

Jan Michael Kubín ukončil v roce 1986 Obchodní fakultu VŠE v Praze. Pracoval jako obchodní referent v podniku zahraničního obchodu Strojimport. Později jako hlavní ekonom Koncernového ředitelství ZAVT, a.s. a ekonomický ředitel státního podniku Pragochema.

V současné době podniká v oboru prodeje lékařských přístrojů, diagnostických a terapeutických zařízení. Na evropském trhu zastupuje 5 ruských výrobků lékařských přístrojů pro léčbu řady civilizačních nemocí cestou celostní a kauzální medicíny. Je autorem textu o obecném algoritmu komunikace v přírodě a ve společnosti s názvem Pansofia. Zastával funkci místopředsedy Českého svazu curlingu a byl iniciátorem výstavby curlingové haly v Praze.V současné době podporuje aktivně iniciativy Kruh země a Obnova matice země české. Přednáší o komunikaci a komunikačních vzorcích ve společnosti.

Jako člen správní rady ESI spolupracuje na zřízení Mediační centra Dialog a podílí se na přípravě a realizaci odborného vzdělávání v oblasti ekonomie, filozofie a obecného pohledu na obnovu společnosti. 

Stránky navštívilo
Dnes:0
Za týden:3
Celkem:1168